
Usquert 1 blijft teleurstellend presteren. In het uitduel met Blauw Geel 15 3 stapte de ploeg met een 11-2 nederlaag van het veld.
In de eerste 10 minuten was het Usquert die de dienst uitmaakte. De ploeg van Rene van Dijk wist echter niet de leiding te nemen. Blauw Geel die tot dan toe nog geen fatsoenlijke aanval hadden kunnen opzetten wist uit het niks te scoorde.
Usquert voelde dat ze beter waren en gingen gelijk opzoek na de gelijkmaker. Onder aanvoering van Stefan de Jong en Darren Kavanagh wisten de Zwart Witten er met mooi en snel combinatie spel goed uit te komen. Dit spel zou dan ook 5 minuten na de openingstreffer voor de gelijkmaker zorgen. Stefan de Jong ging neer in het strafschop gebied en de scheidsrechter kon niks anders dan de bal op de stip leggen. Darren Kavanagh trok vanaf elf meter de stand gelijk.
Na de gelijkmaker had Mitch Brink nog een goede poging om Usquert op voorsprong te zetten, zijn hakbal uit een corner van de Jong werd echter van de lijn gehaald. Blauw Geel die tot dan toe nog maar 1 kans had gecreëerd wisten heel simpel de backs Antoon Koning en Marcel Meuken te kijk te zetten en kinderlijk eenvoudig tot een 6-1 ruststand uit te lopen.
Na rust liep Blauw Geel gelijk uit na 7-1 en liep Usquert voornamelijk achter de feiten aan. Usquert die er soms uit kwam kon niet gevaarlijk worden waardoor Blauw Geel makkelijk na 11-1 kon counteren. Het slot akkoord was voor Kavanagh, de linkshalf wist zijn tweede van de middag op aangeven van Nico Pouwels te maken. Kavanagh wou deze dienst terug bewijzen en gaf de bal voor, Pouwels schatte de bal echter verkeerd in waardoor de bal voor de voeten van Rick Dijk belande. Dijk wist de opgelegde kans niet te benutten en schoot recht tegen de keeper aan.
Door de nederlaag blijft Usquert op 8 punten staan en lijkt het er op dat de Zwart Witten voor de laagste 3 plaatsen in de competitie moeten strijden.