Ook FVV ruim langs Usquert
Ook FVV ruim langs Usquert
Geplaatst op 20 september 2011 om 16:42 in v.v. Usquert.

Afgelopen zondag speelde Usquert  1 de thuiswedstrijd tegen FVV 1 uit Foxhol. De mannen van FVV waren afgelopen seizoen gedegradeerd uit de 4e klasse en dus had Usquert wederom een zware opgave. Slagter kampte ook weer met een (te) krappe selectie, ondanks de terugkeer van van Berkel.

Usquert merkte meteen na de aftrap al dat FVV een voetballende ploeg was. Bij FVV stonden veel snelle mannen opgesteld en ook konden ze aardig combineren. Usquert liep vaak achter de feiten aan en al na vijf minuten keek het tegen een achterstand aan. In de tiende minuut breide FVV deze voorsprong uit naar 0-2. Usquert kon deze aanval lang storen maar en kopbal bij de tweede paal kon niet meer gestopt worden. Usquert probeerde FVV aan alle kanten tegen te houden maar dit lukte echter niet altijd. Usquert doelman A. Koning bleek een rots in de branding en pakte een paar goede ballen. Usquert was nog niet echt tot kansen gekomen en FVV bleef knap combineren, wat leidde tot hun derde goal. Een perfect uitgespeelde aanval rondom de zestien werd uiteindelijk achter doelman A. Koning geschoven. In de slotminuten van de eerste helft leek Usquert er toch nog uit te komen. Een verre trap van van Berkel belande bij Uilhoorn die de bal goed aannam en hiermee zijn directe tegenstander kwijt was. Uilhoorn gaf op zijn beurt een steekpass aan spits Meijer maar de Usquert spits kwam net een stap tekort.

Na rust ging FVV wederom vol op de aanval. Van der Molen was genoodzaakt aan de handrem te trekken en dit leidde tot een penalty voor FVV. Beide elftallen zagen de FVV speler de bal op de paal schieten en de rebound zelf binnen te tikken, wat tegen de regels is en zo kreeg Usquert de vrije trap. De ploeg van Slagter bleef in de tweede helft lang overeind en kwam zelfs aan voetballen toe maar FVV bleek toch te sterk in de slotfase. Net als in de vorige thuiswedstrijd tegen Blauw-Geel '15 kreeg Usquert ook nu veel tegengoals in de laatste twintig minuten. Usquert kwam zelf ook nog aan scoren toe. Meuken werd neergeduwd in de zestien meter en scheidsrechter Hoiting legde de bal op de stip. Meuken zelf was trefzeker vanaf elf meter. Zoals gezegd kreeg Usquert nog wat tegendoelpunten te verwerken wat de uitslag op 1-7 bracht.

Usquert staat nu een na laatste op de ranglijst en hoopt volgende week tegen de nummer laatste (Kwiek) zijn eerste punten te pakken.