v.v. Usquert geeft graag vervolg aan het schoolvoetbal!

Zijn jullie (net als wij) ook zo enthousiast geworden na de schoolvoetbal trainingen voor OBS Usquert van de afgelopen weken? Blijf dan voetballen bij v.v. Usquert!

Wij zijn enorm verrast door de opkomst en het enthousiasme op de schoolvoetbaltrainingen die wij verzorgd hebben voor OBS Usquert en geven hier graag een vervolg aan. Naast de trainingen die op vrijdagmiddag door Jannie Ensink verzorgd wordt voor de kabouters en F-jes (4 t/m 8 jaar), gaan wij met alle plezier ook trainingen verzorgen voor de oudere jeugd. Bij voldoende animo starten we met trainingen voor de jeugd van 9 t/m 12 jaar en waar mogelijk zelfs met een team! Zie onderstaande flyer voor meer informatie (klik voor grote versie).

Dus wil je blijven voetballen? Opgeven kan door vrijblijvend een mail te sturen naar vvusquert@hotmail.com

We hopen jullie snel weer te zien!

Flyer schoolvoetbal